Witaj na mojej stronie

Nie spotykamy się przypadkiem. We Wszechświecie nie istnieją przypadki, a wszystko wydarza się dla Ciebie i jest w tym głęboki sens, który staje się jasny z innej niż ta perspektywy. Jestem tu po to, by pokazać ci perspektywę patrzenia, w której nie jesteś zły ani popsuty, a zawsze doskonały i ukochany. Paradoksalnie ta perspektywa, jako jedyna, nie jest fantazją. Jestem tu, by dać ci cudowną Prawdę.

Skorzystaj z moich zawsze bezpłatnych artykułów i nagrań video, w których daję ci całą siebie. Zapraszam również do zakupu mojej książki „Szalona, ale Wolna” w formie papierowej, e-booka oraz pięknie nagranego audiobooka. Jeśli potrzebujesz indywidualnych konsultacji, zapraszam cię na indywidualną sesję terapeutyczno-rozwojową online lub telefoniczną (Szczera Psychoterapia Intuicyjna). Spotkania osobiste możliwe są podczas unikatowych warsztatów tematycznych, których zapowiedzi znajdziesz w kalendarzu.

Z miłością
Dominika Radwańska

Warsztaty

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z nowymi tekstami, promocjami i nowościami. Koniecznie zapisz się do newslettera 🙂

Aktualności

Czytelnia

Kącik wideo

W związku z pandemią, zawieszamy do odwołania wysyłkę książek za pośrednictwem Poczty polskiej oraz wysyłki zagraniczne. Jedyną możliwością doręczania książki pozostaje kurier DPD.