Aktualności

[Wideo] Relacja Ani z Wakacji w Stadzie 50 koni 2021

Pewność - taki prezent dostałam od koni na tegorocznych wakacjach w stadzie 50 koni. Pewność co do tego co czuję i tego jaka jestem. A w tym jest ogromna ulga, bo już nie muszę się starać być inna, śrubować się.

[Galeria] Premiera książki „BÓG” w Natural Road Ranch

Kiedy książka „BÓG. Nic mniej, nic więcej” czekała na druk, pojawił się pomysł, by z okazji premiery zorganizować garden party dla Czytelników, Klientów i członków facebookowej grupy, która powstała spontanicznie wokół strony i książki „Szalona, ale Wolna”.

[LIVE] Słoń na środku pokoju 10.09.20

To kolejna z tych oczywistości, które błędnie interpretowane trzymają w pułapce błędu widzenia, czyli TY z dala od ostatecznego spełnienia czyli szczęścia. A ono (szczęście) JEST ci dostępne teraz, bo cały raj jest ci dany, gdy tylko nie jest przeSŁOŃięt

Zakończyliśmy pracę nad nową książką!

Jak niektórzy z was wiedzą Dominika napisała drugą książkę! A dziś mogę dumnie ogłosić, że pracę nad nią skończyliśmy również my Ja i Jola. Co oznacza, że już za chwilę jej PREMIERA! A dokładnie 12 września 2020.

[LIVE] Człowiek 08.07.20 12:00

Czy masz świadomość, że tym, czego najbardziej się boisz, jest bycie człowiekiem? Takim, jakim jesteś. Prawdziwym, z krwi i kości, ze wszystkimi słabostkami, dziwactwami, szaleństwami i "brakami".

[LIVE] Kompulsje 20.06.20

Kochani 🧡 Już w najbliższą sobotę zapraszam na coś specjalnego! LIVE o KOMPULSJACH!I żeby było iście cudownie - nie będę się ograniczać 😆