Jak odchwaścić ogródek (albo życie)?

Jeśli pragniesz mieć ogród lub chociażby grządkę, na której wyrosną twoje ulubione kwiaty, warzywa lub owoce, pierwszym krokiem, bez którego się nie obejdzie, jest przygotowanie gruntu. Zacznij od odchwaszczania.

Meksyk

Kiedy zobaczyłam w aktualnościach na Facebooku wpis o wyprawie do Meksyku, poczułam dokładnie we własnym krwioobiegu, jak coś się w momencie zmienia i dostosowuje swą trajektorię do decyzji...

ZWALNIAM PRZESTRZEŃ: Moja historia

Ostatnie kilka miesięcy było dla mnie czasem przeskoków kwantowych i gwałtownych transformacji świadomości. Coraz łatwiej jest mi się zatrzymać, wziąć wdech i z uwagą podążyć z nim w głąb ...

Dlaczego nie jeżdżę konno?

Jestem związana z końmi od ponad 20 lat. Kiedy byłam małą dziewczynką marzyłam o tym, by mieć konia, by jeździć po polach i lasach w pojedynkę i uniezależnić się od wszelkich szkółek, instruktorów, konwenansów i schematów jeździeckich.

O chorobie psychicznej

Jedyną prawdziwą rzeczywistością jest rzeczywistość wewnętrzna. Bez znaczenia jest, czy zamieszkują ją elfy, ludzie biznesu i wielkie pieniądze, źli ludzie i złodzieje, czy przeciwnie, anioły w ludzkiej postaci.

Droga do Przebudzenia wiedzie przez piekło

– Obudź się! No obudź! Halo, halooo! – co mam zrobić, żeby się obudził? – Uszczypnij go! (Szczypie. To na nic.) – Mocniej. (Szczypie aż na skórze wykwita siniec.)

Opowiadanie: Usypiacz

Pan Timo wstukał sześciocyfrowy kod na matrycy oprawionej w dębową framugę i rozległo się ciche brzęczenie. Kopuła barku rzeźbiona w słońca z ludzką twarzą uniosła się ukazując kryształową karafkę i 3 szklanki. Pan Timo nalał do każdej nieco więcej niż połowę i podał drinki gościom.