Kącik wideo

Kat i ofiara w jednym, czyli o tym, co robię na sesjach

Jak to możliwe, że wszyscy są niewinni, skoro ewidentnie są winni? Którędy biegnie spojrzenie, w którym rozpuszczają się wątpliwości, a rzeczywistość staje się dla patrzącego oczywista?

Z kim przestajesz, takim się stajesz – czyli o wpływie środowiska na możliwy do „uzyskania” poziom

Mało kto zdaje sobie sprawę, że środowisko, w jakim przebywa, ludzie, z jakimi obcuje i dominujący paradygmat przyjęty przez tych, którymi się otacza mają DECYDUJĄCY wpływ na to, co jemu samemu dostępne.

A co, jeśli jesteś infantylny?

Infantylny, dziecinny, niepoważny, beztroski, bezmyślny, głupi… Zachowujesz się jak czubek, jak świr, jak mały chłopiec/dziewczynka… Powinieneś być dorosły, odpowiedzialny, poważny, na poziomie…

Przyznaj się, że cierpisz, kiedy cierpisz! – Czyli jak powstaje i rośnie w siłę pierdolamento?

Czujesz ten dystans między tobą a twoim mistrzem, twoim autorytetem, tym, kogo podziwiasz, tym, kogo się lękasz, tym, który wydaje się być już tam, podczas gdy ty jesteś jeszcze tu, nawet jeśli jest to twoje wyobrażenie doskonalszego siebie?

Coś czego nie dostrzegasz

W ostatnich dniach odkryło się przede mną coś, co moi Klienci uważali za nieistotne, więc się ze mną tym nie dzielili. Dopiero przebywając w jednym pomieszczeniu z kimś przez więcej niż tylko czas sesji (czas skupienia, pracy), mogłam dostrzec TO...

Pułapka teorii lustra

Masz już za sobą doświadczenia z odróżnianiem fałszu od Prawdy? Jeśli tak to wiesz jakie to wszystko jest subtelne i na jakim poziomie uważności pokazują się te rozróżnienia (uważność jest tym samym co szczerość i chęć demaskacji własnego umysłu, czyli cheatującego „ja”).