Praca w Polu 27-28.06

ZAPRASZAM NA KOLEJNĄ EDYCJĘ warsztatów Pracy w Polu.
Na te warsztaty możesz przyjechać z dowolnym tematem. Pracujemy m.in. w temacie pracy, pieniędzy i obfitości, związków i relacji, jedzenia i zaburzeń odżywiania.

Jeśli czujesz, że twoim życiem w jakimś obszarze (lub w wielu) rządzi schemat; jeśli czujesz blokady i impas; jeśli „musisz” zadowalać się czymś mniej, niż Pełnia szczęścia, jeśli próbowałeś różnych rozwiązań i żadne nie okazało się ostatecznie uwalniające i skuteczne – te warsztaty są dla Ciebie!

Praca w Polu to jedna z najskuteczniejszych metod pracy z podświadomością, gdzie to, co ukryte przed Twoim świadomym spojrzeniem, ujrzy wreszcie światło dzienne. A to jest warunek UWOLNIENIA.
Wszystko, co stanowi w tej chwili dla Ciebie problem, jest w istocie czymś, na co za żadne skarby nie chcesz spojrzeć. W istocie nie jest to złe, a jedynie jako takie osądzone. I właśnie dlatego tak donośnie się dobija, byś objął TO uwagą.

Pole jest przestrzenią, w której Prawda znajduje wreszcie przyjmujące i nieoceniające miejsce, w którym może się ukazać. A kiedy w końcu, często po wielu latach, się ujawnia, przestaje oddziaływać na Twoje życie z poziomu nieświadomego i staje się wsparciem, czymś wspaniałym i dopełniającym Ciebie, zamiast osądzonym jako złe i dlatego niechcianym.

Przestrzeń prawdziwego ukochania Prawdy, gdzie zawsze jest mile widziana i witana z otwartymi ramionami, zachwytem i czułością (co jest warunkiem skuteczności TEJ metody) tworzy teraz i zawsze Dominika Radwańska (Szalona, ale Wolna).

Zamysł warsztatów:
Warsztaty trwają dwa dni (sobota i niedziela). Podczas tych warsztatów każdy z uczestników będzie miał własne Ustawienie swojego, szczególnego tematu. Oprócz tego uczestnicy będą brali udział jako reprezentanci w Ustawieniach innych uczestników, dzięki czemu doświadczą rozwiązania dla siebie więcej, niż tylko tej jednej, ważnej dla nich, kwestii.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł. (dane do przelewu zostaną wysłane w wiadomości e-mail).

Przeczytaj więcej o autorskiej metodzie Pracy w Polu

Natural Road Ranch

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Cze 27 - 28 2020
Zakończone!

Czas

10:00 - 17:00

Koszt

450.00 zł
Natural Road Ranch

Lokalizacja

Natural Road Ranch
Kategoria
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
warsztaty@szalonaalewolna.pl
Strona WWW
http://szalonaalewolna.pl
Kod QR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *