[LIVE] Człowiek 08.07.20 12:00

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Czy masz świadomość, że tym, czego najbardziej się boisz, jest bycie człowiekiem? Takim, jakim jesteś. Prawdziwym, z krwi i kości, ze wszystkimi słabostkami, dziwactwami, szaleństwami i “brakami”.

Jesteś przekonany, że wszystko, co ludzkie, należy ukryć, przetransformować, zmienić, przepracować. Że na tym polega rozwój do pełni – na usunięciu człowieczeństwa i staniu się świetliście doskonałym, niczym jeden z autorytetów, który postawiłeś na piedestale swych wyobrażeń, łudząc się, że jest rzeczywisty.

Nic bardziej rzeczywistego niż rzeczywistość nie istnieje.
Cokolwiek zdaje się istnieć jako cel, którego nie ma teraz – jest złudzeniem i więzieniem właśnie. Nie możesz zobaczyć prawdy dopóki patrzysz tam, a nie tu. Tam jest wyobrażone. Tam to kraina miraży odciągających cię od tego, co rzeczywiste, czyli twej wolności teraz.

Zapraszam na live.

Z miłością 💚
Dominika

Czytelnia

Dominika Radwańska

Daj ludziom prawo, by cię nie lubili

Ten tekst, jak żaden inny, obrazuje prostą i zawsze obecną zasadę twego nierozerwalnego związku z innymi ludźmi i ze wszystkim, co jest.

Dominika Radwańska

Noś prawdę dumnie

Największy błąd, jaki popełniasz, człowieku, w swoim życiu to wstydzenie się prawdy o sobie.
Masz tak kiepskie zdanie na swój własny temat, że za wszelką cenę starasz się zmienić, a w międzyczasie ukrywasz, powstrzymujesz, ganisz i lękasz się tego, jaki naprawdę jesteś.

Dominika Radwańska

Jak „wejść” w bezwarunkową miłość?

Bezwarunkowa Miłość jest tak naprawdę jedynym, co charakteryzuje Boga, Prawdę i rozwiązanie, czyli zakończenie tułaczki po życiu jako sinusoidzie z obecnością cierpienia.

Wydarzenia

Komentarze

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments