[LIVE] Człowiek 08.07.20 12:00

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Czy masz świadomość, że tym, czego najbardziej się boisz, jest bycie człowiekiem? Takim, jakim jesteś. Prawdziwym, z krwi i kości, ze wszystkimi słabostkami, dziwactwami, szaleństwami i “brakami”.

Jesteś przekonany, że wszystko, co ludzkie, należy ukryć, przetransformować, zmienić, przepracować. Że na tym polega rozwój do pełni – na usunięciu człowieczeństwa i staniu się świetliście doskonałym, niczym jeden z autorytetów, który postawiłeś na piedestale swych wyobrażeń, łudząc się, że jest rzeczywisty.

Nic bardziej rzeczywistego niż rzeczywistość nie istnieje.
Cokolwiek zdaje się istnieć jako cel, którego nie ma teraz – jest złudzeniem i więzieniem właśnie. Nie możesz zobaczyć prawdy dopóki patrzysz tam, a nie tu. Tam jest wyobrażone. Tam to kraina miraży odciągających cię od tego, co rzeczywiste, czyli twej wolności teraz.

Zapraszam na live.

Z miłością 💚
Dominika

Czytelnia

Dominika Radwańska

Jak „wejść” w bezwarunkową miłość?

Bezwarunkowa Miłość jest tak naprawdę jedynym, co charakteryzuje Boga, Prawdę i rozwiązanie, czyli zakończenie tułaczki po życiu jako sinusoidzie z obecnością cierpienia.

Dominika Radwańska

Jak nie dać się wciągnąć w uzdrawianie z efektem JO-JO?

Ilekroć udajesz się do „specjalisty”, by pomógł ci rozwiązać problem – już na starcie możesz mieć pewność, czy pomoc okaże się skuteczna, czy wywalisz kasę w błoto albo stracisz czas, energię i pewność siebie. Nie ma bowiem większego koszmaru, niż uwięzienie w rozwoju osobistym, duchowym, przepracowywaniu traum, konfliktów czy innych klątw.

Dominika Radwańska

Nie ma prawdy. Jest miejsce, w które inwestujesz uwagę.

Co spędza ci sen z powiek?
Tobie, człowiekowi dążącemu do doskonałości, do prawdy, do wolności?
Tobie, dziecku, rodzicowi, partnerowi?
Tobie, który żyjesz to życie i pragniesz, żeby było dobre i żebyś zbytnio nie cierpiał?

Wydarzenia

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o