[LIVE] Słoń na środku pokoju 10.09.20

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

To kolejna z tych oczywistości, które błędnie interpretowane trzymają w pułapce błędu widzenia, czyli TY z dala od ostatecznego spełnienia czyli szczęścia. A ono (szczęście) JEST ci dostępne teraz, bo cały raj jest ci dany, gdy tylko nie jest przeSŁOŃięty.

To jak? Gotowy na pozbycie się kolejnego złudzenia?
Będzie grubo, bo choć słoń jest wielki, dla ciebie jest jeszcze przezroczysty.

Przywracamy widzenie Prawdy już w czwartek rano.
Do zobaczenia!

PS. Przypominam, że osoby, które otrzymały ostatni newsletter dysponują KUPONEM RABATOWYM na najbliższe warsztaty Pracy w Polu, który jest ważny do DZISIAJ! Kod rabatowy wpisujesz w pole przy rejestracji na stronie szalonaalewolna.pl

PS2. Jestem niebotycznie wdzięczna za wszystkie wpłaty, które zrobiliście na moją Zrzutkę. Jeszcze się będę osobiście odwdzięczać, a póki co przypominam się tym, którzy nie trafili na projekt: https://zrzutka.pl/z/dominikaradwanska Szczegóły w opisie zrzutki.

Czytelnia

Dominika Radwańska

Daj ludziom prawo, by cię nie lubili

Ten tekst, jak żaden inny, obrazuje prostą i zawsze obecną zasadę twego nierozerwalnego związku z innymi ludźmi i ze wszystkim, co jest.

Dominika Radwańska

Noś prawdę dumnie

Największy błąd, jaki popełniasz, człowieku, w swoim życiu to wstydzenie się prawdy o sobie.
Masz tak kiepskie zdanie na swój własny temat, że za wszelką cenę starasz się zmienić, a w międzyczasie ukrywasz, powstrzymujesz, ganisz i lękasz się tego, jaki naprawdę jesteś.

Dominika Radwańska

Jak „wejść” w bezwarunkową miłość?

Bezwarunkowa Miłość jest tak naprawdę jedynym, co charakteryzuje Boga, Prawdę i rozwiązanie, czyli zakończenie tułaczki po życiu jako sinusoidzie z obecnością cierpienia.

Wydarzenia

Komentarze

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments