Prywatne warsztaty weekendowe dla twojej rodziny

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Intensywne, dwudniowe warsztaty, nastawione na natychmiastową przemianę, której efektem jest wzajemne zrozumienie (!), głęboka relacja, nieudawana bliskość, zaprzestanie projekcji winy na członków rodziny, zrozumienie siebie i odpuszczenie tego punktu widzenia, który utrzymuje konflikt i izolację.

Wszystko, co dzieje się w rodzinie, ma swą przyczynę w trzymaniu się postawy, która wydaje się słuszna, a która wcale dobra nie jest. Ta postawa została „wgrana” dawno temu i działa jak uruchomiony program, którego człowiek nie jest świadomy. Tak długo, jak program działa, konsekwencjami jest doświadczane subiektywnie cierpienie i inne przejawione problemy (np. zdrowotne członków rodziny, pech, prześladujący rodzinę, nieszczęścia albo różnego rodzaju konflikty wewnątrz i na zewnątrz rodziny). Dopiero odprogramowanie pozwala zniknąć skutkom i przywrócić harmonię, bliskość i prawdziwe poczucie ulgi.

To doświadczenie wejścia na wyższy poziom relacji rodzinnej poprzez odkrycie prawdy i pozbycie się „złośliwego oprogramowania” czyli przekonania o tym, że właściwe jest coś, co w rzeczywistości nikomu nie służy.

Nie ma innej przyczyny problemów, konfliktów i dramatów rodzinnych, jak niezauważony program, który jest ceniony wyżej, niż własna wolność i poczucie ulgi.

Odpowiedzią na prawdę są cuda, a konsekwencją braku prawdy (nieuświadomionych programów) jest cierpienie.

Te warsztaty odbywają się w atmosferze dobrej zabawy i w głębokim kontakcie ze sobą. To ty jesteś tu najważniejszy.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:

Warsztaty dwudniowe zakładają minimum 4h pracy dziennie oraz przestrzeń pomiędzy pierwszym i drugim dniem.

Warsztaty przeznaczone dla całej rodziny (rodzice + dzieci).

W programie:

  • pierwsza sesja w partnerstwie z końmi, pozwalająca na obserwację aktualnej dynamiki w rodzinie oraz uchwycenie błędów postrzegania, których konsekwencjami jest konflikt i nieszczęśliwość. Sesja daje przestrzeń wspaniałego doświadczenia dla rodziców i dzieci.
  • Oprócz końskiego feedbacku, który zostanie omówiony, otrzymacie feedback Dominiki Radwańskiej, opisujący szczegółowo programy, jakie są aktualnie „odpalone” i oddziałują z poziomu nieświadomego (to ich konsekwencji doświadczacie, gdy czujecie się nieszczęśliwi).
  • Zadanie domowe do zrobienia w przestrzeni między pierwszym i drugim dniem warsztatów (to niezbędna czasoprzestrzeń dla integracji otrzymanego feedbacku).
  • Osobne sesje indywidualne (bez koni) z Dominiką Radwańską dla każdego z rodziców (od tego rozpoczynamy drugi dzień).
  • Druga sesja rodzinna z końmi – weryfikacja zmiany postrzegania, doświadczenie siebie teraz, dobra zabawa.
  • Feedback i podsumowanie.

* Te warsztaty są odpowiednie dla każdej konfiguracji rodzinnej, a więc również dla pary lub jednego rodzica z dzieckiem/dziećmi, jak również dla relacji dorosłej osoby z rodzicami lub rodzicem.

** Warsztaty mogą być prowadzone jako SOS dla rodziny lub jako luźna forma wspólnego spędzenia czasu w towarzystwie koni – ty wybierasz!

*** Uwaga! Każde warsztaty są prowadzone indywidualnie z nastawieniem na najwyższą skuteczność doświadczenia uwolnienia od wszystkiego, co przesłania ulgę. Szczerość stawiana jest zawsze ponad konwenanse.

**** Na czas warsztatów proponujemy nocleg w pobliskiej agroturystyce (10 minut pieszo, cena ok. 30 zł/os) lub w Hotelu Ossa (15 minut samochodem).

***** Warsztaty prowadzi Dominika Radwańska lub Dominika Radwańska i Jolanta Matuszewska-Radwańska (Horse Assisted Life)

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Prześlij maila ze zgłoszeniem wraz z możliwymi dla ciebie 2-dniowymi terminami. Szczegóły ustalimy indywidualnie.

Cena za unikatowe, 2-dniowe, prywatne warsztaty: 1600 zł

Te warsztaty to przełom, którego potrzebujecie, jeśli naprawdę chcecie fundamentalnej zmiany waszego życia!

Czytelnia

Dominika Radwańska

Naiwność

Jest jedna rzecz, która zdumiewa mnie nieustannie i zawsze.
O ile znane są mi mechanizmy działania ludzkiego umysłu oraz zapędy i motywacje, wobec których człowiek jest po prostu bezsilny

Dominika Radwańska

GORĄCY ZIEMNIAK w Polu

Jest jedna rzecz, która zdumiewa mnie nieustannie i zawsze.
O ile znane są mi mechanizmy działania ludzkiego umysłu oraz zapędy i motywacje, wobec których człowiek jest po prostu bezsilny

Wydarzenia

Komentarze