sesje terapeutyczne

Sesje z Dominiką Radwańską – powrót świadomości

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Efekt: stajesz nagi i doskonały, a wszystkie ciężary rozpoznajesz jako błędy postrzegania (programy).

Każdy problem, którego doświadczasz, każdy ciężar, który nosisz, każdy ból, cierpienie, niezrozumienie, żal, krzywda, złość, impas, niemożność ruchu, uczucie bycia w pułapce, w klatce bez wyjścia, w beznadziei, niemocy, niewierze – wszystko to są efekty BŁĘDNEGO POSTRZEGANIA.

Głęboka i nieuświadomiona wiara w coś, co nie jest prawdą, ale jest uznawane za prawdę wywołuje skutki takie, jakby to istotnie była prawda. Oznacza to, że trudne sytuacje życiowe, zdrowotne, w relacjach, finansowe, czy po prostu pech – to skutki wiary, a nie jedyna możliwa do doświadczenia rzeczywistość.

Ta wiara w nieprawdę o sobie i o świecie powstaje na skutek „programowania”, czyli od dziecka osoby znaczące, autorytety, media, środowisko społeczne itp. opisują ci świat, opisują ciebie, mówiąc wyraźnie kiedy jesteś dobry (gdy spełniasz oczekiwania), a kiedy zły (gdy ich nie spełniasz, gdy wybiegasz poza schemat). Mając do dyspozycji szereg nagród i kar (fizyczne, emocjonalne, społeczne represje, zastraszanie, manipulacja emocjami, wzbudzanie poczucia winy, obwinianie itp.), twój umysł zostaje UWARUNKOWANY tak, byś zamiast akceptacji tego, co jest – osądzał.

Osądzasz według klucza, który jest tak głęboko zainstalowany w twojej głowie, że jesteś przekonany, iż powodują tobą twoje preferencje, prawdziwe pragnienia, że jesteś wolny i robisz to, co chcesz. Wierzysz także, że rzeczywistość zewnętrzna jest silniejsza od ciebie, może ci zagrażać, a pech, szczęście, pomyślność, obfitość i cierpienie – są przypadkowe i nie mają innej przyczyny poza kapryśnym i nieznanym losem.

Doświadczanie życia z takiej pozycji jest ciężkie, obarczone strachem, stresem, niepewnością i potępianiem siebie jako złego, niedoskonałego, kogoś, kto powinien lepiej, więcej, inaczej. Kogoś, kogo trzeba cały czas trzymać w ryzach i pilnować, bo inaczej wszystko się rozsypie.
To pozycja, której towarzyszy nieustanne spięcie psychiczne i fizyczne. I, choć trudno w to uwierzyć, to właśnie spięcie jest przyczyną całości takiego doświadczenia, a nie, jak ci się wydaje, to życie wywołuje spięcie.

Skuteczne i ostateczne (trwałe, nie przypadkowe) rozwiązanie spięcia i wejście w stan ulgi, który jest sprawczy dla wszelkiej pomyślności, cudów, korzystnych zbiegów okoliczności, dla zdrowia i wspierającej rzeczywistości zewnętrznej, dla obfitości finansowej i każdej, dla głębokich i prawdziwie bliskich relacji z ludźmi, dla uznania z zachwytem i ukochania w sobie tego, czego jeszcze dziś chcesz się pozbyć – możliwe jest tylko dzięki ZROZUMIENIU swego błędnego postrzegania, co jest o tyle trudne, że każdy, ponieważ wierzy, że postrzeganie jest prawdziwe, będzie go bronił.

Najlepsza wiadomość, jaką niosę jest taka, że nie masz w sobie nic do naprawienia, do uzdrowienia, do pozbycia się ani nie istnieje nic, co potrzebujesz dostać, uzyskać, nauczyć się, czy opanować. Nieprawdą jest, że nie ma dla ciebie wyjścia, rozwiązania ani całkowitego uwolnienia teraz, tu i takim, jakim jesteś. To wyobrażenie, że jest to niemożliwe i że jedynie przebycie jakiejś „drogi”, zrobienie czegoś, pozbycie się czegoś, uporanie z czymś, być może pozwoli ci poczuć spełnienie gdzieś, kiedyś, w przyszłości, jest murem, który stoi teraz między tobą a pełnią szczęścia, spełnienia i ulgi.

Nie potrzebujesz przechodzić żadnej drogi, a jedynie zrozumieć, czyli rozpoznać, że to postrzeganie siebie jest błędne. Najtrudniejszym, co masz do zrobienia jest po prostu je oddać. Oddać swoje postrzeganie i zaufać temu, co wyłoni się z ukrycia o tobie i twojej wiecznej doskonałości.

I właśnie TO dzieje się na moich sesjach.
Nie można oddać czegoś, czego samemu się nie ma.
Nie ukażesz nikomu pełni jego doskonałości, nie znając własnej.
Nie sprawisz, że niedowiarek zaufa, samemu nie ufając.
Moc, która sprawia, że na moich sesjach DOŚWIADCZASZ prawdy o sobie i świecie, a nie tylko o niej teoretyzujesz – to moc, która pochodzi z mojego, rzeczywistego doświadczenia.
Prawda, odwaga, szczerość, autentyczność i radość z życia sprawiają, że jestem dziś najwłaściwszą osobą, na jaką mogłeś trafić, jeśli pragniesz prawdziwego uwolnienia.
Wolność vs. zachowanie swojego postrzegania i dalsza w nie wiara – to jedyny dylemat, przed jakim staniesz.
Dobra wiadomość jest taka, że praktycznie każdy, kto do mnie trafia, jest gotowy i wystarczająco otwarty, by przekroczyć bramy światów i teleportować się z piekła do nieba.
Nawet jeśli TO nie staje się od razu, samo zetknięcie z TYM nie pozwoli ci zapomnieć o tym, gdzie jest obecne i czeka na twoją gotowość – uwolnienie.

Setki Klientów, z którymi pracowałam na pojedynczych sesjach oraz w dłuższych procesach terapeutycznych, a także podczas warsztatów, wakacji w stadzie 50 koni, czy nawet przez samo czytanie moich książek „Szalona, ale Wolna” oraz „Bóg. Nic mniej, nic więcej”, doświadczyło olśnień, potężnych skoków świadomości, a nierzadko całkowitej zmiany swojego życia. A ja wciąż jestem i każdego dnia świecę przykładem, daję świadectwo całym swoim życiem – że tak jest, że to działa, że postrzeganie zmienia całą przejawioną Rzeczywistość i że każdy problem czy negatywizm jest błędem i informuje o wierze w fałsz, nie jest zaś realnym bytem, wymagającym skupienia na nim uwagi w poszukiwaniu rozwiązania na zewnątrz (którego TAM nigdy nie ma).

Jesteś gotów na spotkanie z prawdą o własnej doskonałości (nawet jeśli w nią w ogóle nie wierzysz i jesteś przekonany o swojej wyjątkowości w byciu niewłaściwym)?
Pragniesz ostatecznie uwolnić się od wszystkich złudzeń i programów, które dziś organizują twoje życie i sprawiają, że czujesz się mniejszy, gorszy, chory, niewystarczający, słaby, narażony na atak, zagrożony, niedoceniony, czy niespełniony teraz?
Masz dość duchowego, psychologicznego, ezoterycznego czy innego pieprzenia i chcesz po prostu żyć pełnią życia, w obfitości i zaufaniu do rzeczywistości, która cię wspiera, kocha i pisze dla ciebie arcyciekawe scenariusze?
Nie mogłeś lepiej trafić!

Zapraszam cię na indywidualną sesję przez Skype, Messenger, telefon lub stacjonarnie (z kawą) do Natural Road Ranch pod Warszawą.

Informacje o sesjach

TEMATYKA: Każda: od jedzenia, przez zdrowie, relacje, rodzicielstwo, związki, finanse, co robić w życiu, praca i pasja, dylematy, niepewność, strach, chciwość, zazdrość, żal, problemy w związkach, rozstania, toksyczne relacje, wszelkie -holizmy, zaburzenia seksualne, samopotępienie, nienawiść do siebie i innych, bezradność, frustracja, agresja, niekończące się poszukiwania wyjścia, oświecenia, uzdrowienia itp. itd.! (zawsze chodzi o przywrócenie świadomości w miejsce wiary w nieprawdę, a sytuacje życiowe są jedynie impulsami)

Opcje

  • Sesja stacjonarna (Natural Road Ranch, 96-111 Kowiesy, 50 km na południe od Warszawy)
  • Sesja przez Skype lub messenger
  • Sesja przez telefon (połączenie na mój koszt)

Cena

  • Sesja pojedyncza: 250 zł / 1 godzina
  • Kolejne sesje w procesie: 200 zł / 1 godzina (jeśli umawiasz się z sesji na sesję, a przerwa między sesjami nie trwa dłużej niż 1 miesiąc)
  • PROMO! Proces: pakiet 4 sesji raz w tygodniu albo raz na 2 tygodnie: 720 zł (180 zł/sesja).
  • Sesja stacjonarna: 350 zł/ 90 minut
  • NOWOŚĆ! Sesja Szczerej Psychoterapii Intuicyjnej z Bartkiem: pierwsza sesja – 200 zł, kolejne sesje w procesie – 150 zł (jeśli umawiasz się z sesji na sesję, a przerwa między sesjami nie trwa dłużej niż 1 miesiąc).

Numer konta: 96 1870 1045 2078 1067 5761 0001
W tytule: Sesja terapeutyczna + data sesji (w formacie DD-MM-RR) 
Chęć otrzymania faktury należy zgłosić przed uiszczeniem wpłaty

Programy, które realizuję:

Masz pytania? Proszę, napisz do mnie: dominikaradwanska@icloud.com

Czytelnia

Dominika Radwańska

Naiwność

Jest jedna rzecz, która zdumiewa mnie nieustannie i zawsze.
O ile znane są mi mechanizmy działania ludzkiego umysłu oraz zapędy i motywacje, wobec których człowiek jest po prostu bezsilny

Dominika Radwańska

GORĄCY ZIEMNIAK w Polu

Jest jedna rzecz, która zdumiewa mnie nieustannie i zawsze.
O ile znane są mi mechanizmy działania ludzkiego umysłu oraz zapędy i motywacje, wobec których człowiek jest po prostu bezsilny

Wydarzenia

Komentarze