WAKACJE W STADZIE 50 KONI – Wyjście poza schematy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

To jedyne w swoim rodzaju, unikatowe, nieprzewidywalne i fantastyczne warsztaty rozwojowo-terapeutyczne prowadzone przez Dominikę Radwańską i Jolę Matuszewską-Radwańską (horse assisted life) w stadzie 50 koni, na samym krańcu świata i w bliskim kontakcie z naturą.

Wakacje w stadzie 50 koni odbywają się co roku na przełomie lipca i sierpnia, oferując dwa kameralne, 6-dniowe turnusy dla dorosłych. Ale to nie wszystko. Te wakacje są inne, niż wszystkie, ponieważ wyjście poza schematy wydarza się naprawdę, a nie tylko w bezpiecznej i uznanej formie. Począwszy od jedzenia (stały dostęp do surowych owoców i warzyw, bez stałych pór posiłków i bez przymusu pozostawania na jakiejkolwiek diecie – sprawdzaj, testuj, podążaj za sobą tu i teraz), przez warunki zakwaterowania (mieszkamy nad stajnią, pokoje są wieloosobowe, miejsce znajduje się „na końcu świata”), relacje z ludźmi i z końmi (oparte na szczerości i możliwości byciu autentycznym sobą, zamiast realizacji konwenansów i spełnianiu oczekiwań), na zaufaniu, bliskości i odwadze (bez tego niemożliwe jest bycie autentycznym) kończąc.

To, co się wydarza podczas Wakacji w stadzie 50 koni zawsze jest niezwykłe, cudowne i prowadzi wszystkich do głębokiego zrozumienia i ukochania siebie oraz całej Rzeczywistości. To spotkanie z własnymi ograniczeniami, zainstalowanymi w umyśle oraz z cudowną prawdą o tym, że pod wszystkim, w co dziś wierzysz, jesteś absolutnie doskonały, właściwy i wolny.

Wakacje w stadzie 50 koni to przestrzeń warsztatowa i relaksacyjna. W programie codzienne ćwiczenia na matach (to więcej niż joga, więcej niż pilates, prowadzenie intuicyjne), warsztaty w stadzie koni (spotkania z końmi indywidualne lub grupowe), intuicyjne jedzenie, zajęcia arteterapeutyczne, wieczorne ogniska i to, co poza słowami.

To 6 dni, które odmienią całe twoje życie – nie musisz wracać do rzeczywistości, jaką znasz. Ufając swej autentyczności – cała rzeczywistość zacznie cię wspierać i to ty staniesz się Jej centrum. To właśnie życiowe spełnienie, dostępne ci teraz, niezależnie od tego, ile masz lat i jaką „drogę” dotąd przeszedłeś.

Każdy turnus jest inny, a uczestnicy nigdy nie spotykają się przypadkiem.

Wszystko, co się wydarza wspiera ciebie w odkryciu najcudowniejszej prawdy i w uwolnieniu od wszystkich ciężarów, jakie ze sobą nosisz.

To działa!

Aktualnie jest jeszcze prowadzony nabór uczestników na Wakacje w stadzie 50 koni 2021. Liczba miejsc ograniczona (13/turnus).

Aby się zapisać wybierz turnus 1 lub 2 i potwierdź rezerwację miejsca wpłatą zaliczki. Pozostała część wpłaty do 14 lipca.

Galeria z poprzednich edycji

Czytelnia

Dominika Radwańska

Naiwność

Jest jedna rzecz, która zdumiewa mnie nieustannie i zawsze.
O ile znane są mi mechanizmy działania ludzkiego umysłu oraz zapędy i motywacje, wobec których człowiek jest po prostu bezsilny

Dominika Radwańska

GORĄCY ZIEMNIAK w Polu

Jest jedna rzecz, która zdumiewa mnie nieustannie i zawsze.
O ile znane są mi mechanizmy działania ludzkiego umysłu oraz zapędy i motywacje, wobec których człowiek jest po prostu bezsilny

Wydarzenia

Komentarze