Zakończyliśmy pracę nad nową książką!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Zakończyliśmy pracę nad nową książką!

Bóg – Nic mniej, nic więcej

Jak niektórzy z was wiedzą Dominika napisała drugą książkę! A dziś mogę dumnie ogłosić, że pracę nad nią skończyliśmy również my Ja i Jola. Co oznacza, że już za chwilę jej PREMIERA! A dokładnie 12 września 2020.

Informacje będziemy podawać na bieżąco. Prawdopodobnie uruchomimy przedsprzedaż – dokładnego info możecie się spodziewać na początku przyszłego tygodnia, jak będziemy już mieli poustalane wszystko z drukarnią.

Napisałbym parę słów o książce, ale pisarz ze mnie żaden, więc przeklejam wam pierwszy akapit z opisu książki wykonanego przez Jolę (czytała książkę już wiele razy, więc jest najlepiej zorientowana :))

“„Bóg. Nic mniej nic więcej”, druga książka Dominiki Radwańskiej, zaczyna się, jak zapowiada autorka, tam, gdzie kończy się „Szalona, ale wolna”. Ujęłabym to nieco inaczej, wgłębiając się w „Boga…” czytelnik nie tyle posuwa się dalej, co schodzi głębiej, do esencji, do samej istoty, do Źródła. O ile w „Szalonej…” autorka poruszała różne aspekty naszego ludzkiego doświadczenia, w swej nowej książce odkrywa przed czytelnikiem uniwersalny mechanizm, którego rozpoznanie, zaufanie mu i zgodne z nim podążanie są jedynym, przystającym do natury wszechrzeczy, sposobem na szczęśliwe i obfite życie”

Jeżeli chcecie być na bieżąco, zachęcam do zapisania się do newslettera i kliknięcie dzwoneczka w prawym dolnym rogu ekranu.

Bartek

Czytelnia

Dominika Radwańska

Daj ludziom prawo, by cię nie lubili

Ten tekst, jak żaden inny, obrazuje prostą i zawsze obecną zasadę twego nierozerwalnego związku z innymi ludźmi i ze wszystkim, co jest.

Dominika Radwańska

Noś prawdę dumnie

Największy błąd, jaki popełniasz, człowieku, w swoim życiu to wstydzenie się prawdy o sobie.
Masz tak kiepskie zdanie na swój własny temat, że za wszelką cenę starasz się zmienić, a w międzyczasie ukrywasz, powstrzymujesz, ganisz i lękasz się tego, jaki naprawdę jesteś.

Dominika Radwańska

Jak „wejść” w bezwarunkową miłość?

Bezwarunkowa Miłość jest tak naprawdę jedynym, co charakteryzuje Boga, Prawdę i rozwiązanie, czyli zakończenie tułaczki po życiu jako sinusoidzie z obecnością cierpienia.

Wydarzenia

Komentarze

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments